Vstříc cestám roku 2022

Vážení návštěvníci webu, milí přátelé,

mám-li se ohlédnout za rokem 2021, byl to rok bohatý na změny. Na jeho začátku jste si mohli přečíst texty o 20 cestách, nyní již na webu najdete celkem 36 cest. Měl jsem také záměr vytvořit uceleného průvodce s tipy na výlety. I toto se povedlo a výsledkem je v tuto chvíli průvodce se 7 tipy na výlet.

A tím to neskončilo. Kromě vytvoření překladu vybraných cest a dalšího základního obsahu do esperanta se mi podařilo nafotit mnoho nových fotografií, ale ani tady práce nekončí. Vznikla také stránka na InstagramuYouTube kanál.

Zapracoval jsem také na vizuální identitě stránky. Během jara vzniklo zcela nové logo od grafičky Táni Svatošové. Logo má čtyři varianty dle ročního období. Začátkem července jsem si nechal vytvořit také vizitky, což mi dělá radost při komunikaci s lidmi.

Cesty roku 2022 však budou také zajímavé. Chystám pro Vás zcela nový, jedinečný obsah. Dále nechci prozrazovat více, ale bude to jízda. Těším se na to. Těšte se se mnou.

Do roku 2022 Vám přeji mnoho zdraví, optimismu, štěstí a pohody. Ať jsou Vaše cesty rokem 2022 zajímavé. Já jsem rok 2022 začal vyjížďkou na elektrokole v okolí Havířova.

A pokud Vás zajímá, která kniha mne nejvíce ovlivnila v roce 2021 a ovlivní dále, jsou to Nevyžádané rady mládeži od Marka Orka Váchy. A před Vánocemi mne nadchlo vánoční video Dopravního podniku Ostrava, a.s.. Podívat se na něj můžete níže. Děkuji za sdílení, pane řediteli Morysi.

Ing. Miroslav Hruška, iniciátor a správce webu

Kaolinový lom Seč u Rudice v zimě

Kaolinový lom Seč u Rudice v zimě dne 12. prosince 2021

Novoročenka byla vytvořena během víkendu 8. až 9. ledna 2022. Text je aktuální k uvedenému datu.